berrak-118-bayan-hamile-takim-699Bizi daha yakından tanıyın.

YÜCEL-iş 1954 ticarete somya imalatı yaparak girmiştir. İlerleyen yıllarda, önce 1974’te Karabağlar’da Sandalye - Masa imalatı, daha sonra 1979’da Koltuk Takımı, Yatak Odası ve Yemek Odası imalatına başlamıştır. YÜCEL-iş başarılı geçişinin yanında geleceğe çok önem veriyor. Üretimini uluslararası kalite düzeyine getirmenin şartlarını araştırıyor ve alt yapısını da bu seviyeye uygun hazırlıyor.

YÜCEL –iş çağdaş işletme hukukunun gereği olarak 1998 yılında ARTKIY MOBİLYA A.Ş’yi kurarak kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmıştır. ARTKIY MOBİLYA ve Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş Kereste ihracatını karşılamak üzere de 1998’de Karadeniz’de Kereste İşletme Fabrikasını kurmuştur. Tüm Türkiye pazarına hitap etmekle beraber ağırlıklı olarak başta İzmir, Adana, Ankara ve İstanbul’da kereste satıcıları ve nihai tüketici olan imalatçı gruplarına satış yapmaktadır. Her zaman sağlam ve kaliteli ağaçtan üretildiğini savunan şirketimiz üretimini bu normlar götürmüştür.

ARTKIY MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş’nin vizyonu; 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde rekabet edebilecek teknolojiyi kurmak, kendini sürekli geliştirmek, araştırmak daha iyi üretim, daha iyi hizmet, çağdaş çizgilerle hazırlanmış daha sağlam ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Şirketimiz, geride bıraktığı yıllar içerisinde önce, 1995 yılında Bahreyn, 2000 - 2003 yılında Libya’ya ihracat yapmış olup, ağırlıklı olarak Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmek için büyük gayret sarf etmektedir. Müşterilerine, bayilerine, tedarikçilerine değer veren bir yapıya sahiptir. Kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Siz sayın müşterilerimize ve bayilerimize yeni internet sayfamızı sunmaktan mutluluk duyarız. 1954 yılından beri sizin mutluluğunuz için ürettik, üretmeye devam edeceğiz.